Anderle Jiří, Čtyřlístek, orig. kolorovaný lept
16.000 Kč

Kolorovaný lept Jiřího Anderleho, něžný a velmi vkusně zarámovaný....

Suchánek Vladimír, Capriccio, barevná litografie
6.000 Kč

Barevná litografie s názvem "Capriccio", s typickým rukopisem Mistra české grafiky Vladimíra Suchánka je prostě nostalgicky krásná...

Vavrová Katarína, Zvedavý páv, orig. kolorovaný lept
7.000 Kč

Originálně kolorovaný lept této významné slovenské výtvarnice má rozměr tiskové plochy 24,5 x 19,5 cm, je autorkou signován a číslován 1/1. Nádherná grafika, tajemná, něžná, s příběhem...

Anderle Jiří, Úsměv (Donne), heliogravura
14.000 Kč

Nádherná, tajemná...taková je dívka v obraze Jiřího Anderleho. Grafika z kompletu Il Sorriso s názvem Donne - Úsměv, pocházející z let 1975-76, o velikosti tiskové plochy 47 x 31 cm je číslována 81/130 a výtvarníkem podepsána. Nabízíme jako volný list.

Kodet Kristian, lept, Akt
4.500 Kč

Kristian Kodet, malíř i spisovatel, je mezi umělci nepochybně celebritou světového formátu. Ale je také mimořádnou osobností - vždy okouzlující, šarmantní, s vytříbeným vkusem a chováním! Neptejte se ho na jeho tvorbu, řekne Vám: "No pozor, tvoří Bůh, já tedy vážně jen maluju"

Jeho nezaměnitelný rukopis nese i tento nádherný akt. Velikost díla je 15 x 9 cm, je číslováno 31/100 a podepsáno autorem tužkou. Nabízíme jako volný list.

Born Adolf, barevný lept, Tenista
7.000 Kč

Adolf Born, naprosto ojedinělá osobnost, vynikající ilustrátor a grafik, jehož díla jsou dnes známa po celém světě. Našel si svůj nezaměnitelný styl, plný humoru, jímž uchvátil celé generace. Jeho obrazy nikde nehledejte - sám řekl, že právě v grafice nalezl nejlepší způsob vyjádření svých představ. 

Tento krásný barevný lept má rozměr 10 x 14 cm a je signován autorem tužkou. Dokonale zarámován... V dnešní době se jedná o výjimečnou nabídku!!!