Kavan Jan, litografie, Ptáci
400 Kč

Grafický list Jana Kavana z roku 2002 má rozměr 16 x 23 cm, je signován, číslován 55/200.

Holubová Michala, Jaro, litografie
500 Kč

Moderní, dynamická grafika zpodobňující Jaro ze čtyř ročních dob, je tištěna litografickou technikou na zeleném papíře. Velikost tisku je 13 x 10 cm a spolu se zbývajícími třemi motivy ( Léto, Podzim, Zima) může toto drobné dílko vytvořit zajímavý celek. Tuto variantu doporučujeme!

Holubová Michala, Léto, litografie
500 Kč

Moderní, dynamická grafika zpodobňující Léto ze čtyž ročních dob, je tištěna litografickou technikou na žlutém papíře. Velikost tisku je 13 x 10 cm a spolu se zbývajícími třemi motivy (Jaro, Podzim a Zima) může toto drobné dílko vytvořit zajímavý celek. Doporučujeme!

Holubová Michala, Podzim, litografie
500 Kč

Moderní, dynamická grafika zpodobňující Podzim ze čtyř ročních dob je vytvořena litografickou technikou a tištěna na hnědém papíře. Velikost tisku je 13 x 10 cm a spolu se zbývajícími třemi motivy (Jaro, Léto a Zima) může toto drobné dílko vytvořit působivý celek. Doporučujeme!

Holubová Michala, Zima, litografie
500 Kč

Moderní, dynamická grafika zpodobňující Zimu ze čtyř ročních dob je vytvořena technikou litografie a vytištěna na ledově modrém papíře. Velikost tisku je 13 x 10 cm a spolu se zbývajícími třemi motivy (Jaro, Léto, Podzim) může toto drobné dílko vytvořit zajímavý celek. Doporučujeme!

Šafář Karel, Praha, barevný lept
500 Kč

Poetický, snový, tajuplný... pohled na Matku měst očima umělce. Drobný barevný lept v rozměru tiskové plochy 12 x 8 cm, číslovaný 4/100 a signovaný tužkou autorem.

Králová Markéta, Vánoční jablíčko, lept
500 Kč

Králová Markéta, Vánoční hvězda, lept
300 Kč

Burant František, Holubice, suchá jehla
500 Kč

K tomuto motivu není třeba dalšího komentáře...grafika vytvořená technikou suché jehly o velikosti tiskové plochy 12 x 9 cm je autorem signována a číslována 33/100.