Neznámý autor, akvarel, Krajina se zámkem
500 Kč

Krásný akvarel rozměru 20 x 14 cm, bohužel autor neznámý.

Kavan Jan, litografie, Ptáci
600 Kč

Grafický list Jana Kavana z roku 2002 má rozměr 16 x 23 cm, je signován, číslován 55/200.

Holubová Michala, Jaro, litografie
500 Kč

Moderní, dynamická grafika zpodobňující Jaro ze čtyř ročních dob, je tištěna litografickou technikou na zeleném papíře. Velikost tisku je 13 x 10 cm a spolu se zbývajícími třemi motivy ( Léto, Podzim, Zima) může toto drobné dílko vytvořit zajímavý celek. Tuto variantu doporučujeme!

Holubová Michala, Léto, litografie
500 Kč

Moderní, dynamická grafika zpodobňující Léto ze čtyž ročních dob, je tištěna litografickou technikou na žlutém papíře. Velikost tisku je 13 x 10 cm a spolu se zbývajícími třemi motivy (Jaro, Podzim a Zima) může toto drobné dílko vytvořit zajímavý celek. Doporučujeme!

Holubová Michala, Podzim, litografie
500 Kč

Moderní, dynamická grafika zpodobňující Podzim ze čtyř ročních dob je vytvořena litografickou technikou a tištěna na hnědém papíře. Velikost tisku je 13 x 10 cm a spolu se zbývajícími třemi motivy (Jaro, Léto a Zima) může toto drobné dílko vytvořit působivý celek. Doporučujeme!

Holubová Michala, Zima, litografie
500 Kč

Moderní, dynamická grafika zpodobňující Zimu ze čtyř ročních dob je vytvořena technikou litografie a vytištěna na ledově modrém papíře. Velikost tisku je 13 x 10 cm a spolu se zbývajícími třemi motivy (Jaro, Léto, Podzim) může toto drobné dílko vytvořit zajímavý celek. Doporučujeme!

Šafář Karel, Převozník, barevný lept
1.000 Kč

Tajuplný motiv na vodě...koho má převozník v loďce a kam směřuje? Rozměrem drobná grafika 13 x 5,5 cm, číslovaná 28/100 a podepsaná již nežijícím autorem.

Králová Markéta, Šípky, lept
1.000 Kč

Švabinský Max, Odpočívající Faun, heliogravura
1.000 Kč